Ολυμπιακός: Εξασφάλισε την πρόκριση στον τελικό της Super League Κ15 η ομάδα του Πειραιά
Με το σκορ 2-1 υπέρ του ο Ολυμπιακός εξασφάλισε την πρόκριση στον τελικό.

Για την 19η αγωνιστική της Super League K15, ο Ολυμπιακός αντιμετώπισε τον Ατρόμητο στο Περιστέρι. Η ομάδα του Περιστερίου, άνοιξε πρώτη το σκορ στο 20ο λεπτό με τον Μακρυγιαννάκη. Λίγο πριν την εκπνοή του 1ου ημιχρόνου, όμως, ο Ολυμπιακός θα ισοφαρίσει με γκολ του Κεραμίδα και με το σκορ 1-1 οι ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια.
Στο δεύτερο ημίχρονο, ο Ολυμπιακός μπήκε πιο δυνατά και κυριάρχησε στο παιχνίδι κάνοντας το 1-2 στο 49 με κεφαλιά του Γούλα. Με αυτόν τον τρόπο ο Ολυμπιακός εξασφάλισε για 4η φορά την παρουσία του στον τελικό του πρωταθλήματος, όπου θα αντιμετωπίσει τον πρωταθλητή του Β Ομίλου, ΠΑΟΚ.